העמותה הישראלית למלנומה : שיחה עם מנכ"לית העמותה - בחסות נוברטיס

It looks like you are using an older version of Internet Explorer which is not supported. We advise that you update your browser to the latest version of Microsoft Edge, or consider using other browsers such as Chrome, Firefox or Safari.

אירוע מטלטל בחייה של עינבל הפך עליה את עולמה, וגרם לה לשנות כיוון. מעתה, החליטה, תפנה לעשייה חברתית: "עוד לא ידעתי מה ואיך, פשוט התחלתי ללכת".

המפגש עם הקרויה העמותה הישראלית לסרטן העור (שנקראת גם העמותה הישראלית למלנומה), שהקימה ד"ר חדוה גונן, יצר "קליק" מיידי. עינבל השתלבה בעשייה הענפה של העמותה – אלא שאז, הגיעה עוד תפנית דרמטית בעלילה: אביה של עינבל אובחן בסרטן העור, והחיים המקצועיים התערבבו באחת באלו האישיים. 

"אחרי ההלם הראשוני הבנתי שאני נמצאת בעמדה נדירה שבה אני יכולה לעזור. לאבא שלי, אבל גם לקהילת המטופלים בכלל" - אומרת עינבל, ומספרת איך תורגם הניסיון בחיים האישיים לעולמות של עשייה בלתי נלאית. 

כיום מפעילה העמותה הישראלית למלנומה קו חם, קבוצות תמיכה, מערך של ליווי מטופלים וסיוע במידע ובמיצוי זכויות – לצד פעילות ענפה להעלאת המודעות לחשיפה נכונה בשמש והגנה מפני נזקיה.

צפו בסיפורה המרגש של עינבל, והכירו את פעילות העמותה הישראלית לסרטן העור. 

מידע נוסף באתר העמותה הישראלית לסרטן העור: www.melanoma.org.il 
ובדף הפייסבוק: www.facebook.com/melanoma.il 

העמותה הינה חיצונית לנוברטיס והיא אינה אחראית על המידע המפורסם על ידה.

 

למידע נוסף פנו לרופא.ה העור המטפל.ת

מוגש כשירות לציבור מטעם חברת נוברטיס