מיאלופיברוזיס : למדו על החיים עם המחלה - בחסות נוברטיס

It looks like you are using an older version of Internet Explorer which is not supported. We advise that you update your browser to the latest version of Microsoft Edge, or consider using other browsers such as Chrome, Firefox or Safari.

סיפורו של ארז

ארז רסילבסקי לא הבין מה עובר על הגוף שלו: זה התחיל בחום גבוה שלא ירד, המשיך בעייפות קיצונית וממושכת - אבל הרופאים לא הצליחו לזהות את הבעיה. גם כשאושפז ועבר בדיקה אחרי בדיקה, חלפו שבועות ארוכים עד לאבחון בדמות מונח שמעולם לא שמע על קיומו: מחלת המיאלופיברוזיס (MF).

line
סיפורו של ארז

מהי מיאלופיברוזיס (MF)?

מיאלופיברוזיס (MF) היא מחלה כרונית של מח העצם, השייכת לקבוצת המחלות המיילופרולופרטיביות (MPN). במחלה זו תאים במח העצם משגשגים בצורה לא תקינה. התאים הללו מפרישים חומרים הגורמים לשגשוג תאים פיברובלסטיים במח העצם, שיוצרים סיבים הגורמים לפיברוזיס -מעין צלקת במח העצם.

כאן תוכלו לגלות עוד על דרכי האבחון, הסימפטומים, הטיפולים וההתמודדות של האנשים החיים עם מיאלופיברוזיס.

תכנים נוספים


מידע אישי למטופלים


עמותות המסייעות לחולים

הארגונים והאתרים הנזכרים לעיל הם חיצוניים לנוברטיס. לנוברטיס אין כל שליטה על המידע המסופק באתרים אלה, ולכן היא אינה יכולה להבטיח את הדיוק או את שלמותו של מידע זה. כל מידע המתקבל מאתרים אלה לא מהווה תחליף לייעוץ רפואי המתקבל מהרופא המטפל.