מפרקים צעירים : שיחה עם מנהלת מערך ההתנדבות בעמותה - בחסות נוברטיס

It looks like you are using an older version of Internet Explorer which is not supported. We advise that you update your browser to the latest version of Microsoft Edge, or consider using other browsers such as Chrome, Firefox or Safari.

לפני 30 שנה, אובחנה מיכל עם דלקת מפרקים פסוריאטית. מבת 17 צעירה ונמרצת, הפכה לבחורה שמצליחה לתפקד רק עם משככי כאבים, לאשה שמתקשה עם פעולות בסיסיות כמו לפתוח בקבוק מים, לאמא לתינוק שלא מצליחה לקום אליו בלילה.

שנים של התמודדות עם המחלה הובילו אותה אל ההבנה: אחד המסעות החשובים לחולים במחלה כרונית - הוא המסע מהלבד לביחד. בעמותת מפרקים צעירים, גילתה בית חם והרבה כוח. "מצאתי את עצמי מוקפת במלא אנשים צעירים כמוני", היא מספרת – "שמרגישים כמוני, ששואלים, מייעצים ותומכים. לא הייתי לבד יותר. גיליתי קהילה, ובעיקר שתחושת השייכות היא דבר מחזק".

הכירו את פעילותה הרחבה של עמותת מפרקים צעירים, שבה מנהלת היום מיכל את מערך המתנדבים.

אובחנתם במחלת מִפְרָקִים/דלקת מִפְרָקִים? 

הצטרפו לקהילת הבית של מחלות המפרקים כדי להתמודד יחד:

חפשו את העמותה באתר "עמותת מִפְרָקִים צעירים", בדף הפייסבוק ובאינסטגרם.

הארגונים והאתרים הנזכרים לעיל חיצוניים לנוברטיס. לנוברטיס אין כל שליטה על המידע המסופק באתרים אלה ,ולכן היא אינה יכולה להבטיח את הדיוק או את שלמותו של מידע זה. כל מידע המתקבל מאתרים אלה לא מהווה תחליף לייעוץ רפואי המתקבל מהרופא המטפל.